Kariera w Polsce

 

English          Poland Job Search              
 
 
 

 

Pomagając światu żyć zgodnie z naszym sloganem - Live smarter™, oferujemy klientom pełną gamę usług w zakresie innowacji, projektowania, inżynierii, produkcji i łańcucha dostaw w naszym głównym kampusie w Tczewie, ale także w centrum logistycznym w Łodzi. Nasz lokalny zespół składa się z ponad 4500 pracowników, którzy każdego dnia przełamują bariery i rozwijają innowacje.

 

Będąc dostawcą usług dla wielu światowych i lokalnych marek, Flex Polska posiada doświadczenie niemal we wszystkich branżach. Nasza kompleksowa oferta opisywana hasłem Sketch-to-Scale™, czyli od projektu do produkcji, pomaga zarówno małym jak i dużym przedsiębiorstwom w realizacji wyzwań stawianych przed nimi w erze dynamicznie rozwijających się technologii, zapewniając im większą szybkość, lepszą wydajność i skuteczność w trakcie całego cyklu życia produktu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kariera we Flex

Flex to miejsce, w którym ludzie przekraczają granice i współpracują globalnie, aby osiagnąć więcej, niż sobie wyobrażali. Tutaj będziesz pracował wśród wielu inteligentnych ludzi przy przełomowych projektach dla światowych marek.