Contact us

Flex ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ПІД ЧАС ПРОЦЕСУ РЕКРУТИНГУ
ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Компанія Flex International USA, Inc., місцезнаходження якої Сан Хосе, Каліфорнія, США, а також всі інші компанії групи Flex беруть на себе відповідальність щодо захисту персональних даних та інформації.

Контакна інформація: Збір персональних даних здійснюється компанією Flex Int (“ми”/”наш”). Ви можете сконтактувати з нами через hrcompliance@flex.com. Якщо у вас є запитання або скарги щодо використання вашої персональної інформації або даного документу, зверніться до спеціаліста по питанням обробки персональних даних через: chiefprivacyofficer@flex.com.

Збір Персональних даних: Інформацію, яка зазначена нижче, ми збираємо під час процесу рекрутингу. Якщо ви не надаєте необхідні дані, ми не зможемо продовжувати розгляд вашої кандидатури.

  • Інформація, яка зазначена в вашому резюме, анкеті, листі-зверненні та отримана під час співбесіди, включаючи: ваші ім’я, дату народження, вік, стать, домашня адреса, освіта, кваліфікація та досвід роботи, рекомендації.
  • Інформація, яка отримана під час процесу рекрутингу, а саме: нотатки, результати тестування та спілкування між нами.
  • Інформація про судимість: перевірка даних є частиною процесу відбору персоналу.
  • Специфічні персональні дані, як: расова або етнічна приналежність [також дані по інвалідності, релігійного віросповідання або сексуальної орієнтації], інформація про фізичне та психологічне здоров’я, а також інформація про іміграцію або отримання громадянства (якщо така покриває питання расової та етнічної приналежності).

Джерела інформації: Цю інформацію можливо отримати (a) від вас; (b) від третіх сторін під час процесу подачі кандидатури та самого рекрутингу; (c) із загальнодоступних джерел таких як – LinkedIn, або (d) в процесі рекрутингу.

Як ми використовуємо персональні дані: Ми використовуємо вашу особисту інформацію в процесі рекрутингу, з метою оцінити вас як кандидата на посаду, поспілкуватись з вами, а також отримати рекомендації. Дану інформацю ми використовуємо у відповідності із законодавчими вимогами та нормами.

Навіщо ми використовуємо персональні дані: Ми використовуємо інформацію, надану вами, оскільки:

  • Нам необхідно, щоб контактувати з вами;
  • Щоб відповідати законодавчим вимогам та нормам;
  • Щоб ми або третя сторона змогла: (a) забезпечити ефективне адміністрування та ведення процесу відбору кандидатів; (b) забезпечити якісний підбір кандидата на посаду; (c) розбиратись зі скаргами та скористатись відповідною юридичною або іншою професійною підтримкою; а також (d) визначити вашу придатність до роботи.

Яким чином використовуємо особливу персональну інформацію: Особливу категорію персональної інформації ми повинні брати до уваги, особливо якщо необхідно вносити певні корективи до рекрутинг процесу з огляду на інвалідність; (2) з метою забезпечення рівних прав та можливостей під час процесу відбору; (3) щоб відповідати будь-яким законодавчим вимогам та нормам.

Чому ми використовуємо особливу категорію персональної інформації: Ми будемо використовувати особливу категорію персональної інформації, надану вами, тому що: (1) ви надали письмову згоду; (2) ми повинні дотримуватись законодавчих вимог; (3) у випадках, коли це необхідно, з метою подання позовів, а також скарг; [(4) існує значний державний інтерес;] (5) це необхідно для захисту ваших особистих інтересів (або інтересів будь-кого іншого) також у випадку, якщо ви не можете надати свою згоду.

Інформація про судимість: Частиною процесу відбору персоналу є також проведення перевірок щод судимості та кримінальної відповідальності. Ми проводимо такі перевірки, щоб (1) оцінити, чи підходите ви на дану роль; (2) захистити ваші інтереси, інтереси нашої компанії та третіх сторін; (3) це необхідно відповідно до правових норм. Ми маємо право на використання вашої персональної інформації, з метою виконання наших обов’язків як роботодавця. Ми завжди обробляємо ваші дані відповідно до діючого законодавства.

Автоматизоване прийняття рішення: Після проведення перевірки досвіду та проведення психометричного тесту, автоматичне рішення буде прийнято чи розглядати вашу заявку, пропонувати працевлаштування, базуючись на відповідність нашим вимогам. Якщо ви не погоджуєтесь із прийнятим рішенням, ви маєте право оскаржити його, звернувшись за наступною електронною адресою: chiefprivacyofficer@flex.com.

Інформація, якою ми ділимось: Ми ділимось вашою особистою інформацією з третіми сторонами, з метою обробки вашої заявки: (1) з рекрутинговими агенствами, (2) для проведення перевірки вашого досвіду, а також проходження онлайн тестування, (3) з іншими компетентними органами. Також ми ділитимось вашою інформацією всередині компанії, з метою адміністрування, обліку, а також звітування.

Зберігання вашої інформації: Ваша персональна інформація зберігатиметься протягом всього процесу рекрутингу, а також протягом терміну, який передбачений для розгляду позовів та скарг, якщо такі матимуть місце.

Де зберігатиметься ваша персональна інформація: З метою адміністрування процесу підбору персоналу, ми можемо передавати вашу персональну інформацію іншим заводам групи компанії Flex за межі ЄС, дотримуючись відповідних заходів безпеки. Якщо бажаєте ознайомитись з даними заходами безпеки, звертайтесь за вищезгаданими контактами.

Ваші права: Ви маєте наступні права стосовно вашої інформації: право доступу до неї, виправити надані дані, знищити їх, заперечити, обмежити використання, передавати, а також забрати дозвіл на використання інформації і подати скаргу до відповідного Наглядового органу.

Зверніть увагу: Незважаючи на те, що цей документ розроблений з метою забезпечення кандидатів послідовною та доступною інформацією на глобальному рівні, всі дані оброблятимуться згідно діючого місцевого законодавства.